AW Business Group

 • Profesjonalni eksperci

  Jesteśmy zespołem ekspertów, posiadających bogate i różnorodne doświadczenie w takich obszarach jak zarządzanie, finanse, organizacja i planowanie pracy, HR, prawo, psychologia biznesu. Uważamy, że najcenniejszym kapitałem firmy są pracownicy i umiejętne zarządzanie nimi zawsze prowadzi do sukcesu organizacji.

 • Zdywersyfikowane doświadczenie

  Mamy bogate i zróżnicowane doświadczenia, naszymi partnerami w biznesie były i są firmy usługowe, produkcyjne, organy administracji państwowej oraz instytucje oświatowe.

 • Dopasowanie do klienta

  Nasze działania doradcze są indywidualnie dopasowane do Klienta. Bazujemy na swojej wiedzy oraz na wiedzy uzyskanej bezpośrednio od Klienta, którą potwierdzamy dogłębną analizą potrzeb organizacji, umiejscawiając problem w szerszym kontekście sytuacyjnym i strategicznym. Uwzględniamy obecne i przyszłe rezultaty podjętych działań.

 • Podejście projektowe

  Cechujemy się podejściem projektowym. Orientujemy się na konkretne cele i korzyści dla Klienta, analizujemy ryzyka podejmowanych działań, dbamy o przestrzeganie wysokich standardów pracy. Jesteśmy bardzo wrażliwi na zasady i normy panujące w organizacji. Nasze działania są transparentne. Zachowujemy poufność.

 • Wysoka jakość usług

  Celem naszym jest dostarczanie wysokiej jakości usług, które da satysfakcję Klientowi i pozwoli nam na utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem opartych na zaufaniu i rozwoju kompetencji.

 • 1

 

 

NASZ ZESPÓŁ

 

    tomasz o 01   wlodzimierz z 01
Agnieszka Worbs   dr Tomasz Ordysiński   dr Włodzimierz Zasadzki
 WŁAŚCICIEL  

DOKTOR NAUK INFORMATYCZNYCH

Nauczyciel akademicki łączący od początku nauczanie z praktyką zawodową w postaci własnej firmy działającej w sektorze informatyczno-szkoleniowym. Adiunkt na Uniwersytecie Szczecińskiego (2000-2013), prodziekan i wykładowca na Wydziale Ekonomicznym w Szczecinie Wyższej Szkoły Bankowej.
 

DOKTOR NAUK EKONOMICZNYCH

Wieloletni wykładowca szczecińskich uczelni (Uniwersytet Szczeciński, Zachodniopomorska Szkoła Biznesu, Wyższa Szkoła Bankowa), wykłada takie przedmioty jak: finanse przedsiębiorstw, ocena przedsięwzięć inwestycyjnych, analiza i planowanie finansowe, finanse publiczne, rynki finansowe, zamówienia publiczne, społeczna odpowiedzialność biznesu.

więcej   więcej   więcej